категорії: музика новина

Львівська Площа

теґи: Київ, Львів, арт, візії, музика

Так, друзі мої, я емігрував з Києва (Кийова) до славетного міста Львова (Леополіса).

Чому, чому, навіщо, чому, якого дідька, тобі там що медом намазано скажете ви. Нащо, от бевзь, йолоп та бовдур, додадуть до цього львів’яни. І чесно кажучи мені набридло відповідати і першим, і другим одне й те саме. Тому гордо вставши на табурет заявляю: не знаю! Так, я і сам інколи не можу збагнути, що я тут роблю, але відчуваю. Я відчуваю душевний спокій та затишок, творче натхнення та легкість думок, смакую запашну каву та добре пиво (Микулинецьке), чую дзвони соборів та церков, принизливо ставлюсь до туристів та почуваю себе найліпшою частиною рідної неньки. Ідилію можна було б продовжувати безкінечно, але я вже бачу на ваших обличчях глибокий відбиток недовіри, мовляв як би все було так добре ти б тут перед нами не викаблучувався та нічого б не писав. І ви знову праві, любі мої, знову праві. Бо втікаючи з бізнесового, гламурного, швидкого Києва (Кийова) ((як мені зараз здається)) до творчого, душевного, неспішного Львова (Леополіса) ((як мені тоді здавалось)) я став звичайним емігрантом, якого, поки, не сприймають тут за свого, але вже забули там на батьківщині. Я наче стою на Львівській Площі. Де-де, запитаєте ви, на якій саме площі, на тій яка в центрі Києва, чи на якійсь з площ Львова. А я і сам поки не знаю, відповім я вам, мої рідненькі.

         От, тільки не треба мене жаліти, от тільки не треба цих нюнь та шмарклів. Мій теперішній статус емігранта дозволяє мені дивитися на галичан та їх життя своїм цинічним (та незаангажованим) поглядом киянина, та донести до вас, мої любі, останні події культурної столиці. І до того ж я, нарешті, зможу дати відповідь на друге довбане питання яким мене постійно дістають: а, що нового у Львові?

    А за допомогою нового та постійного проекту «Львівська Площа» я зможу демонструвати столичній публіці «родзинки» львівського мистецького життя і привозити дещо цікаве, тим самим започаткувавши експансію галицької культури на київській простір. Тож усі гайда на Львівську Площу.

Додаткову інформацію шукайте на сайтах: http://lvivska-plosha.livejournal.com/ та http://dzyga.com.ua/